Akademia z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji 250. rocznicy powołania Komisji Edukacji Narodowej uczniowie klas IV - V przygotowali akademię z tej okazji. Podczas akademii uczniowie przedstawili historię szkolnictwa w Polsce, złożyli nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły życzenia a na koniec zaśpiewali piosenkę . Do występu dołączyli również przedszkolaki. Nasze przedszkolaki zaprezentowały się wokalnie i zaśpiewały najpiękniej jak potrafiły piosenkę dla całej szkoły.

Podziękowania dla Pana Marcina za oprawę muzyczną oraz przygotowanie piosenki. Podziękowania dla przedszkolaków oraz dla Pani Moniki, Pani Iwony, Pani Justyny, Pani Ewy za występ przedszkolaków.

Zdjęcia wykonano aparatem fotograficznym zakupionym w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.