Informacja dla uczniów

Drodzy uczniowie!

Zawieszenie zajęć w szkole w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID -19 wymusiło zmianę techniki realizacji procesu dydaktycznego również w naszej szkole: z zajęć prowadzonych stacjonarnie w pomieszczeniach szkolnych na zajęcia prowadzone techniką „nauki na odległość”, tzw. zdalne nauczanie.

Zmiana techniki uczenia się i nauczania nie zwalnia żadnego z Was z obowiązku szkolnego /obowiązku nauki, określonego w art. 35 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe.

Rejestracja w poszczególnych dniach i wskazanych godzinach lekcji drogą elektroniczną (poprzez pocztę elektroniczną ) jest potwierdzeniem obecności na zajęciach. Wszelkie prace wykonywane przez Ciebie odsyłane są taką samą drogą elektroniczną podlegają ocenianiu.

Jako dyrektor szkoły, informuję, że na Twoją skrzynkę pocztową będą przychodziły komunikaty. Proszę o dokładne ich przeczytanie!

Zwróć szczególną uwagę na:

1. wymagania edukacyjne z poszczególnych przedmiotów;

2. termin wykonania pracy.

Informuję, że w każdej chwili możesz skontaktować się z wychowawcą lub dyrektorem szkoły.

Dane do kontaktu z dyrektorem:

tel. 608314712 , e-mail: edyta_osko1@wp.pl

Jeśli masz trudności z obsługą komputera lub potrzebujesz nabyć umiejętności obsługi programów lub aplikacji wykorzystywanych w procesie zdalnego nauczania zachęcam do indywidualnych konsultacji z naszym informatykiem.

Kontakt z informatykiem poniedziałek – piątek w godz. 7.30-8.30

tel. 691-327-312 , e-mail: maryskach@interia.pl

Nie opuszczaj własnego mieszkania! Szkolne obiekty są pozamykane oraz został wprowadzony zakaz wstępu na boisko szkolne, plac zabaw, salę gimnastyczną.

Kontakt z nauczycielami uczącymi w Twojej klasie został przekazany poprzez pocztę elektroniczną: szkola.czerniejow@interia.pl

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych. Niestety, wg informacji WHO, młodzi ludzie też są narażeni na zakażenie.

Wszelkie kontakty ogranicz do Internetu lub innych środków komunikacji.

Pamiętaj, że dyrekcja szkoły i wszyscy nauczyciele pozostają do Waszej dyspozycji!

Życzę spokoju i sukcesów w e- nauce!