Obiady - numer konta

INFORMACJA DLA RODZICÓW

1.Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czerniejowie informuje, iż od dnia 01 października 2019 r. koszt obiadu , koszt śniadania/podwieczorku wynosi:

Koszt obiadu

Koszt śniadania/podwieczorku

I-VIII

3,00 zł

------

Oddziały przedszkolne

3,00 zł

1,50 zł

2.Odpłatność za obiady za dany miesiąc uiszczana jest w sekretariacie szkoły lub na konto szkoły:

Bank Spółdzielczy 78 8187 0004 2003 0072 6173 0001

(z podaniem informacji kogo wpłata dotyczy) w terminie do dnia 20 każdego miesiąca .
3. Zwrot poniesionych kosztów za obiady może nastąpić z powodu choroby, wycieczki  lub innych przyczyn losowych, jeżeli nieobecność ucznia wynosi jeden dzień lub dłużej.
4. Nieobecność musi być zgłoszona u Intendenta osobiście, telefonicznie lub pisemnie najpóźniej do godziny 8.30 danego dnia. Tylko na tej podstawie powstała nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty na następny miesiąc.
5.Odliczenie kwoty następuje z odpłatności w następnym miesiącu.
6. W szczególnych przypadkach, gdy uczeń lub rodzic dokonujący wpłaty na początku miesiąca zgłasza nieobecności w ściśle określonych dniach tygodnia, Intendent nalicza opłatę pomniejszoną o kwotę za zgłoszone dni. Nieuzasadniona lub  niezgłoszona nieobecność na posiłku nie podlega zwrotowi kosztów.